נגישות

הצהרת נגישות

"סיפור פשוט" קמה מתוך אהבת הספרים והרצון לקדם את מגוון הקולות בתרבות המקומית, והיא רואה חשיבות עליונה בהנגשת פעילותה לכלל האוכלוסיה. לכן, "סיפור פשוט" השקיעה משאבים רבים בביצוע התאמות נגישות לבעלי מוגבלות באתר האינטרנט, באמצעי מדיה נוספים ובחנות הפיזית.

נגישות אתר האינטרנט - אתר אינטרנט זה עומד בדרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג 2013.

התאמות הנגישות באתר בוצעו על פי המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.0 הבינלאומי, באמצעות חברה המתמחה בהנגשת אתרי אינטרנט. נבחנה התאימות הגבוהה ביותר עבור דפדפנים מסוג Firefox ו־Internet Explorer.

בחלק העליון של המסך מופיע האייקון הבא: . הקלקה על האייקון או לחיצה על מקש  F10 תפתח את תפריט הנגישות באתר. למידע נוסף על ההתאמות שבוצעו באתר והוראות השימוש בתפריט הנגישות, ניתן להקליק על "עזרה והצהרת נגישות" בתפריט הנגישות, או ללחוץ על מקש F1.

לשם קבלת חוויית גלישה מיטבית עם תוכנת הקראת מסך, אנו ממליצים על שימוש בתוכנת NVDA העדכנית ביותר. 

נגישות החנות הפיזית - אנו עושות כמיטב יכולתנו כדי לאפשר חווית נגישות נוחה במרחב הפיזי של החנות. כניסה נגישה לחנות הינה דרך רחוב שבזי 36, תל אביב.

לאפשרות חנייה נגישה מומלץ לתאם מראש טלפונית או באמצעות דוא"ל. לתשומת ליבכם/ן, אין במקום חדר שירותים לשימוש ציבורי.

נגישות השירות – ניתן לקבל מידע באמצעות טלפון, דוא"ל וכן באמצעי תקשורת נוספים שייקבעו מפעם לפעם על ידי "סיפור פשוט". המוקד הטלפוני מונגש כך שהמידע מוקלט בשפה ברורה וללא מוסיקת רקע. 

הדרכת נגישות שירות מועברת לכל עובד/ת חדש/ה בחנות על מנת לייצר מודעות לעיקרון הנגישות ולתת כלים מתאימים למתן שירות נגיש לכל לקוח/ה (בהתאם לתקנות שירות 2013).

יצירת קשר בנושא נגישות - אם נתקלתם/ן בבעיית נגישות במהלך הגלישה באתר ו/או בביקור בחנות הפיזית, או יש לכם/ן בקשות ו/או שאלות ו/או הצעות שיפור בנושאי נגישות, אנא פנו אלינו לדוא"ל info@sipurpashut.com או בטלפון: 03-5107040.