בשורות טובות / ניל גיימן | טרי פראצ'ט

אופוס, 376 עמודים
78 ₪
09/01/2013

אזירפאל אסף ספרים. לו היה כן לחלוטין עם עצמו, היה נאלץ להודות שחנות הספרים שלו הייתה פשוט מקום לאחסן את האוסף. הוא לא היה יוצא דופן מבחינה זו. כדי לשמור על הכיסוי שלו כסוחר ספרי יד שניה טיפוסי, הוא נקט כל אמצעי, מלבד אלימות גופנית, כדי למנוע מלקוחות לקנות משהו. ריחות טחב לא נעימים, מבטים נזעמים, שעות פתיחה תמוהות – הוא הצטיין בכך.
הוא אסף כבר זמן רב, וככל האספנים , התמחה בסוג מסוים.
היו לו יותר משישים ספרי נבואה העוסקים בהתפתחות המאות האחרונות לאלף השני לספירה. הייתה לו חיבה מיוחדת למהדורות ראשונות. והיה לו סט שלם של ספרי תנ"ך פסולים, שכל אחד מהם זכה בשמו על-פי טעות הדפוס המסוימת שפסלה אותו לשימוש. 

ישנו רק מדריך אמין אחד בנוגע לעתיד, נבואותיה הנחמדות והמדויקות של אגנס נאטר, ולפיו סוף העולם אמור להגיע בשבת הקרובה. עבור קרולי, מלאך חבלה, ואזירפאל, מלאך אמיתי ובעל חנות ספרים לונדונית, מדובר באסון שעליהם למנוע. לפיכך הם יוצאים למסע בעקבות כל הדמויות שעלולות להגיע עם יום הדין: ארבעת אופנועני האפוקליפסה, האנטיכריסטוס (ילד חמוד בן 11), וצבאות ציידי המכשפות. המסע הזה מלא תהפוכות, מורט עצבים, מותח, אבל יותר מכל הוא מצחיק מאוד. 

שניים מגדולי סופרי הפנטזיה של דורנו חברו כדי לכתוב ספר שכל מי שיקרא יסכים שהוא יצירת מופת, ושבאמת הגיע הזמן לקרוא בו שוב. 

ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך